Tpf overweegt om in het voorjaar van 2019 een pensioenbijeenkomst voor gepensioneerden te organiseren. Op deze bijeenkomst worden de gepensioneerden door verschillende sprekers kort en bondig bijgepraat over het laatste nieuws op pensioengebied. Ook is er gelegenheid voor het stellen van vragen. Het samenzijn wordt gecombineerd met een lunch.

Om ons een idee te geven of een dergelijke bijeenkomst interessant en nuttig is, vraagt Tpf aan alle gepensioneerden een enquête in te vullen en aan ons vóór 22 december a.s. te retourneren. De enquête is aan alle betrokkenen per post toegestuurd. Op basis van de getoonde interesse wordt vervolgens besloten of een dergelijke pensioenbijeenkomst zinvol is. Indien dit het geval is, krijgen de gepensioneerden hierover uiteraard tijdig bericht. Lees de brief hier.

Meest recente nieuws

13 oktober 2026

Wat weet u van het nieuwe pensioen?

Mhpf wil volgend jaar overstappen naar een nieuw pensioen. Kien onderzoekt wat u daarvan weet. Doet u mee ...
Lees meer
25 augustus 2026

Drie nieuwe bestuursleden van start

Sinds deze zomer telt het bestuur van Mhpf drie nieuwe leden. Jeppe Machielsen is onze nieuwe voorzitter.
Lees meer
18 juli 2026

Publieksversie financieel jaarverslag 2025

In de nieuwe van het financieel jaarverslag 2025 worden u overzichtelijk de belangrijkste pensioencijfers van 2025 gepresenteerd.
Lees meer