Belangrijke stap naar het nieuwe pensioen
Half oktober hebben we De Nederlandsche Bank (DNB) laten weten hoe en wanneer we willen overstappen naar de nieuwe regels voor pensioen . Een belangrijke stap! Hiervoor gebruiken we de transitieplannen van onze werkgevers, Mediahuis Nederland en Keesing. De werkgevers hebben deze transitieplannen opgesteld samen met de ondernemingsraden van Mediahuis Nederland en Keesing. Onder andere op basis van deze plannen maakten we het implementatieplan voor DNB.
In augustus kregen we nieuwe transitieplannen
In de transitieplannen staan de afspraken die de werkgevers over het nieuwe pensioen hebben gemaakt met de ondernemingsraden. We kregen deze plannen al eerder. Toen de werkgevers besloten dat hun werknemers in de toekomst bij PNO Media gaan opbouwen, zijn de plannen op een aantal punten aangepast zodat de overgang naar PNO soepel kan verlopen. In augustus kregen we de definitieve plannen.
Het bestuur denkt na over de toekomst van Mhpf
Omdat alle deelnemers die pensioen opbouwen over gaan naar PNO Media bouwt er straks niemand meer pensioen op in ons fonds. Heeft ons fonds dan nog toekomst? Over die vraag heeft het bestuur nagedacht. Het lijkt het beste om alle opgebouwde pensioenen die we beheren over te dragen naar PNO Media. Dat is immers het pensioenfonds waarin de werknemers van Mediahuis Nederland en van Keesing pensioen gaan opbouwen. De werkgevers hebben hier mede namens de ondernemingsraden ook om gevraagd. Als alle pensioenen overgedragen zijn, heeft Mhpf geen taken meer en kunnen we ons fonds opheffen.
Ook dit voornemen, om alle pensioenen over te dragen naar PNO Media, melden we bij DNB. We werken op dit moment aan het dossier dat hiervoor nodig is. Om over te stappen naar het nieuwe pensioen is de goedkeuring nodig van DNB. Voor het overdragen van de pensioenen naar PNO Media geldt dit ook.
informatie voor u volgt
Uw pensioen is in beweging. Meer informatie hierover is in de maak. We verwachten u dit najaar via de post een krant te sturen die duidelijk maakt wat hetzelfde blijft in het nieuwe pensioen en wat er verandert. Zijn dingen nog niet helemaal definitief, dan geven we dat ook aan.
Bekijk de transitieplannen
Mediahuis
Keesing
Implemenatieplan
Bekijk het implementatieplan